THERMANO soojusisolatsiooniplaat

Energiatarbimist saab kõige otsesemalt ja tõhusamalt vähendada hoone hea soojusisolatsiooniga. Selleks sobib suurepäraselt THERMANO soojusisolatsiooniplaat.
THERMANO soojusisolatsiooniplaadi südamik on valmistatud PIR - vahust (polüisotsüanuraat) ja on mõlemalt poolt kaetud fooliumkattega.
THERMANO isolatsiooniplaat ei vetti, ei tõmbu kokku, on niiskuse- ja hallituskindel. Tema soojapidavusomadused püsivad pikki aastakümneid muutumatuna.
THERMANO soojusisolatsiooni tõhusus ruutmeetri kohta on üks paremaid. See tähendab, et sama soojapidavus saavutatakse märkimisväärselt õhema kihiga kui teistel soojustusmaterjalidel (nt vahtpolüsterool ja mineraalvill). Vaata võrdlust THERMANO 50 mm plaadiga siit.
Kuna THERMANO isolatsiooni rakendavad konstruktsioonid ei vaja eraldi auru- ja tuuletõkkekihti, siis saavutatakse kulude kokkuhoid lisaks väiksemale energiakulule ka kokkuhoitud ehtusmaterjalide ja töö arvelt.
THERMANO soojusisolatsiooniplaadid on ka tuleohutud (turvalisus on võrdväärne soojustusvillaga soojustatud hoone tasemel). THERMANO soojusisolatsiooniplaat talub suurepäraselt ka sauna kuuma ja niisket keskkonda.


 

Kasutusala:põrandad, seinad, katused
Isolatsioonimaterjal:PIR-vaht (polüisotsüanuraat), fooliumkate mõlemal pool plaati
Standardlaius:1200 mm
Standardpikkus:2400 mm
Standardpaksused:50, 80, 100, 120 mm
Ühenduse tüüp:poolpunn ühendus, 15 mm
Tihedus:30 kg/m3
Soojusjuhtivus:λD = 0.022 W/mK
Toote andmed:

THERMANO soojusisolatsiooniplaadi infoleht.

Küsi pakkumist